Justyna i Stanisław Wolanin
Galeria Fotografii
Galeria Justyna i Stanisław Wolanin


Elbląg - Dwie diaporamy, które powstały po Forum Fotograficznym w czerwcu 2017r. Forum odbyło się w Elblągu.Szwecja - to tam spędziliśmy kilka dni w czerwcu 2017r. Kraj bardzo piękny, zwłaszcza zadziwiające krajobrazy. Odwiedziliśmy Sztokholm i Uppsalę"Czerwiec'76" - 1976 rok dla Radomian to szczególny rok. 25 VI rozpoczęto strajk i demonstracje uliczne. Bezpośrednią przyczyną protestu była zapowiedziana przez premiera Piotra Jaroszewicza drastyczna podwyżka cen artykułów żywnościowych. W tym roku obchodziliśmy 40 rocznicę tych wydarzeń. Stworzyliśmy diaporamę, która pokazuje miejsca związane z wydarzeniami, ale tak jak wyglądają dziś.
Campo Imperatore - Diaporama utworzona ze zdjęć zrobionych z wyprawy do Włoch, która miała miejsce jesienią 2015r."Szlakiem podlaskich cerkwi" - W lipcu 2015r wybraliśmy się na "wschód". Obszar naszego kraju jeszcze przez nas mało znany. Odwiedziliśmy kilka miejsc, a w nich kilka cerkwi. Po tej wyprawie powstała ta diaporama."Ryga" - miasto, które nas zafascynowało. Zdjęcia powstały w czasie naszej wizyty na Łotwie w 2006r.

Uwaga! Nota prawna: wszystkie materiały (zdjęcia, filmy, pliki audio, teksty)dostępne w sposób bezpośredni lub pośredni na stronach serwisu podlegają ochronie na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jakiekolwiek wykorzystywanie, kopiowanie, czy modyfikowanie bez pisemnej zgody właścicieli jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
© copyright by Justyna Wolanin 2015