Justyna i Stanisław Wolanin
Galeria Fotografii
Galeria Justyna i Stanisław Wolanin
Na skraju depresji ...
W 2017 r. w raz z naszymi przyjaciółmi byliśmy na Forum Fotograficznym w Elblągu. W tym czasie powstało kilka ciekawych, które pokazaliśmy na wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej na ul. Chrobrego. Autorami zdjęć na wystawie byli: Marta Kaczorowska - Nowak, Remigiusz Kutyła, Iwona Nabzdyk, Barbara Polakowska i MY. Otwarcie wystawy nastąpiło 11 stycznia 2018r.

Żuławy Wiślane - obejmują rozległą równinę deltową Wisły przypominającą kształt odwróconego trójkąta, którego wierzchołek znajduje się w rozwidleniu Wisły na Leniwkę i Nogat, zaś podstawa wyznaczona jest przez Mierzeję Wiślaną.

depresja(34 kB) depresja(34 kB) depresja(34 kB)

Elbląg - jedno z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237), najniżej położone. Leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego

depresja(34 kB) depresja(34 kB) depresja(34 kB) depresja(34 kB) depresja(34 kB)

Frombork -zaciszne miasteczko nad Zalewem Wiślanym zwane "Klejnotem Warmii". Miejsce życia i pracy Mikołaja Kopernika

depresja(34 kB) depresja(34 kB)

Malbork - miasto nad Nogatem. To przede wszystkim ogromny Zamek Krzyżacki, którego budowę rozpoczęto w 1274 roku. Była to siedziba Wielkiego Mistrza.

depresja(34 kB) depresja(34 kB)


Uwaga! Nota prawna: wszystkie materiały (zdjęcia, filmy, pliki audio, teksty)dostępne w sposób bezpośredni lub pośredni na stronach serwisu podlegają ochronie na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jakiekolwiek wykorzystywanie, kopiowanie, czy modyfikowanie bez pisemnej zgody właścicieli jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
© copyright by Justyna Wolanin 2015