Justyna i Stanisław Wolanin
Galeria Fotografii
Galeria Justyna i Stanisław Wolanin
Każdy ma taki świat, jaki widzą jego oczy
W dniu 7 lipca została otwarta wystawa członów Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego. Wystawa była przygotowana w związku rozpoczętymi wakacjami. Każdy z nas chciał pokazać miejsce, które go zafascynowało, które by chciał pokazać innym.
Umieściliśmy na niej dwa zdjęcia z wycieczki do Niepołomic. Zachęcamy do odwiedzenia Zamku Królewskiego, który przez wieki stanowił wypoczynkową rezydencję królewską zwaną "drugim Wawelem". Tutaj, pracowali i bawili się królowie i książęta z dynastii Piastów, Jagiellonów i elekcyjni władcy Rzeczpospolitej Obojga Narodów.

Niepołomice (53 kB)
Drugim punktem godnym polecenia jest Muzeum Fonografii. W kilku salach zgromadzono eksponaty z historii fonografii. Muzeum posiada również salę odsłuchową, gdzie zgromadzono 2000 płyt winylowych. Zwiedzający mogą posłuchać wybranej płyty na indywidualnych stoiskach odsłuchowych.
Niepołomice (53 kB)
Uwaga! Nota prawna: wszystkie materiały (zdjęcia, filmy, pliki audio, teksty)dostępne w sposób bezpośredni lub pośredni na stronach serwisu podlegają ochronie na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jakiekolwiek wykorzystywanie, kopiowanie, czy modyfikowanie bez pisemnej zgody właścicieli jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
© copyright by Justyna Wolanin 2015